חיפוש באתר

עשוי לעניין אותך

וידאו שכדאי לצפות

הצטרפות לניוזלטר

הירשמו לדיוורים שלנו ותקבלו עדכונים קריטיים למייל על שמירה על יכולת הסכמה מדעת, בטיחות חיסונים ונושאים חמים שעל הפרק.

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

Untitled design (4)
ניצחון משמעותי לעו"ד אהרון סירי שמייצג את ארגון ICAN: ה-FDA ביקש לפרסם את נתוני המחקר של פייזר בתוך 75 שנה (בקצב של 500 עמודים בחודש). השופט פסק שהם יפרסמו את הנתונים בקצב של 55,000 עמודים בחודש, ויסיימו לפרסם את הכל עוד השנה!
Untitled design (4)

עו”ד אהרון סירי, התובע בתיק, מעדכן: “זהו ניצחון גדול לשקיפות והוא מסיר את אחד המעוזים שהיו לרשויות “הבריאות” הפדרליות על הנתונים הדרושים למדענים בלתי תלויים כדי להציע פתרונות ולטפל בבעיות חשובות הקשורות לתוכנית החיסונים העכשווית – בעיות הכוללות דעיכה חיסונית, וריאנטים החומקים מחסינות החיסון, וכפי שה-CDC עצמו אישר, את העובדה שהחיסון לא מונע הדבקה.”

“אין לכפות באיומים לעולם על אף אדם להשתתף בנוהל רפואי לא רצוי. ובעוד שזה מספיק גרוע שהממשלה הפרה את הזכות לחירות בסיסית בכך שאילצה אנשים לקבל את החיסון לקורונה, הממשלה גם רצתה להסתיר את הנתונים בכך שהיא תמתין עם הפרסום המלא של הנתונים שהיא הסתמכה עליהם, בבואה לאשר את המוצר הזה, עד שכמעט כל אחד מהאמריקאים החיים כיום – ימות. צורת שלטון זו היא הרסנית לחירות ומנוגדת בניגוד גמור לפתיחות הנדרשת בחברה דמוקרטית.”

“השופט הורה על פרסום המסמכים לפי לוח זמנים מדויק, ובכך הכיר בעובדה שפרסום הנתונים האלה הוא בעל חשיבות ציבורית עליונה והוא צריך להיות אחד מהדברים שעומדים בראש סדרי העדיפויות של ה-FDA. לאחר מכן ציטט את ג’יימס מדיסון (הנשיא הרביעי של ארה”ב), שאמר ‘ממשלה פופולארית, ללא מידע פופולארי, או אמצעים להשגתו, היא רק פתח דבר לפרסה או טרגדיה’, ואת ג’ון פ. קנדי שהסביר ש-‘אומה שמפחדת לאפשר לאנשיה לשפוט את האמת והכזב באופן פתוח, היא אומה שמפחדת מאנשיה’.”

למאמר של עו”ד אהרון סירי ולפסק הדין המלא

תגובות למאמר

הצטרפות לניוזלטר
הודע על
guest
1 תגובה
הישנות ביותר
החדשות ביותר המוצבעות ביותר
פידבקים מוטבעים
צפה בכל התגובות
ערן

הקישור למאמר של סירי לא עובד. האם הוא צונזר?