חיפוש באתר

עשוי לעניין אותך

וידאו שכדאי לצפות

הצטרפות לניוזלטר

הירשמו לדיוורים שלנו ותקבלו עדכונים קריטיים למייל על שמירה על יכולת הסכמה מדעת, בטיחות חיסונים ונושאים חמים שעל הפרק.

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

מסר מאיתנו
החיים והאמת חזקים מהכל. זה הבסיס, זו האמונה הכי עמוקה שלנו. אנחנו מאמינים כי כל אדם, באשר הוא אדם, נולד עם זכויות ששום גורם אינו רשאי לשלול ממנו. אנחנו רוצים ושואפים להיות כאן כדי להזכיר, למי שזקוק לכך, שהאנושיות תנצח.
מסר מאיתנו

יחד אתכם נמצא את הכלים, המקומות, ההזדמנויות שיעזרו לאמת, לחופש, לאהבה ולרוח האדם לשגשג ולפרוח. אנחנו החמניות שפונות אל האור.

לפני מספר ימים עדכנו אתכם בפסק הדין שהתקבל בתביעה שהגשנו כנגד גן מפלה המתנה רישום בחשיפת מידע רפואי חסוי. כשהוגשה התביעה, אי שם ב-2019, רצינו בכל ליבנו לסתום את הגולל על האפליה הפסולה. פסק הדין הגיע כעת, בזמן בו האווירה הציבורית קשה ועוד ועוד זכויות אדם נרמסות ברגל גסה ע”י הממסד והרשויות.

בפסק דין זה, הצטרפה העמותה שלנו לחברה טובה של ארגונים ואנשים אמיצים שניסו לאתגר את המערכת בזמנים אלו, ללא הצלחה. גם הם, כמונו, מצאו עצמם מול חומה בצורה של בורות, הסתה ואטימות. כתף קרה.

עוד לפני קבלת פסק הדין שאלנו את עצמנו כיצד נממש את השאיפה העיקרית שלנו, השאיפה להגן עליכם ועלינו, על הזכויות וחופש הבחירה, מה הדרך הנכונה ביותר לפעול במציאות הנוכחית?

התשובה התבהרה מיום ליום – לייצר מציאות חדשה. חברה חדשה עבור כל אלו המואסים בדרך בה מנסים להוליך את הציבור בישראל.

עורכי הדין הנפלאים שלנו, שאי-הצדק אליו הם נחשפים יום יום בתקופה זו מכאיב להם לאין שיעור, רצו לפנות לערכאות גבוהות מתוך תקווה כי ימצא שופט שהאמת והצדק לנגד עיניו, אך בסופו של יום גם הם מכירים בכך כי זו אינה העת.

אנחנו בעמותה שומרים לעצמנו את הזכות לחזור ולפעול כנגד מסגרות מפלות בעת הנכונה, לאחר התיקון החברתי שעוד יגיע.
אך כעת, עלינו להשקיע את כל מרצנו ביצירת המציאות בה אנחנו שואפים לחיות, לא רק לשרוד.

גן מפלה? זה לא הגן שנרצה לילדנו! ניצור לנו אחר- מחבק, מכיל ואוהב.
מסעדה שדורשת תו? לא שם נרצה להזין את נשמתנו אז ניצור מקומות ארוח נעימים ומפנקים עבורנו.
הופעה? כיצד נוכל להנות ממקום שמתייחס אלינו כסכנת זיהום? ויש כל כך הרבה הופעות נפלאות ומזמינות שלא.
מסגרות חינוך שכופות בדים מפריעי נשימה? נמצא אחרות שרואות את נפשם הרכה של הילדים.
ואם בצבא לא ירצו אותם? לא נשלח.
מקומות עבודה? נלך לאלו שזכאים להנות מהיצירתיות שלנו. יש כאלו. אנחנו יכולים לעזור לכם למצוא אותם.

כשלב ראשון הצטרפו לקבוצות הקהילה שלנו ותוכלו להתחבר עם אנשים אוהבים באמת באזור מגוריכם. צרו ביחד קהילה מאוחדת ובריאה.

הצטרפו לטלגרם
הצטרפו לרשימת התפוצה

זה הזמן לייצר מציאות חדשה ולעבור מתלות לעצמאות. בואו לבנות אותה איתנו.

תגובות למאמר

הצטרפות לניוזלטר
הודע על
guest
7 תגובות
הישנות ביותר
החדשות ביותר המוצבעות ביותר
פידבקים מוטבעים
צפה בכל התגובות
משה שם טוב עורך דין

בית מרקחת הגליל בן יהודה 80 חלוץ בהבאת ההומואופתיה וצמחי מרפא לישראל עוסק אך ורק ברפואה ורפוי בעזרת צמחים והומואופתיה כ800 פתרונות אלטרנטיבים חיזוק מערכת החיסון הלב רצוי להתקשר ולשאול 035223358

מישל סוונה

תהיו מבורכים על עבודת הקודש שאתם עושים למען אמיתות וזכויות הקיום האנושי, והיותכם מגן מול פלישת הרוע והדיכוי שמאיימים על החופש וזכויות היסוד של כולנו. אני איתכם בכל כח הרוח שבי. מי יתן שמאמציכם ישיגו את מטרתם. אמן.

ענת לב

תודה על כל מה שאתם עושים, יישר כח ♥️
מזה 22 שנים יש לי גן פרטי קטן ונהדר. ההורים שעוברים דרכי לומדים את הצד החשוך של החיסונים ומתעוררים לשמחתי הרבה. אמן שיהיו עוד גנים כאלה 🙏

דר דרור אדם

שלום.
קודם כל שאפו על המאמץ והכוונה הטובה. לגופו של עניין :אם המשפט על הגן המפלה הוכרע לרעת התובעים
איזה סיכוי יש לתביעות בנושא קורונה? האם שופט ששופט עפי חוקי
המדינה ומנמק את החלטתו עפי חוקים אלה אולי בכלל אין case לתביעה כזו
ואם כך מה הטעם לתבוע משפטית?

מיכאל אלקיים

בהחלט , צעד חכם לעת זו. בכל תקופה קשה בהיסטוריה צמחו גם תופעות טובות במקביל או לאחר מכן. אנחנו כאמור באחת התקופות האפלות ביותר לכלל אוכלוסיית העולם ולכן עלינו כמיעוט גדול לחשוב ולחשב כל צעד מול אלו המייצרים חושך או שותפיהם (מוסדות החינוך, מוסדות הבריאות, בתי המשפט ועוד רבים ומושחתים) עלינו כקבוצת אוכלוסיה גדולה מאוד לייצר הזדמניות ומציאות חדשה בכל תחום ולמנף את הכאוס הקיים . אין אנו יודעים מה ילד יום ואיזו מציאות “מארגנים” לנו הרעים . לכן חובה עלינו כבני אנוש אזרחים , הורים להתחיל בבניית מסגרות לעצמינו . מנותקות ועצמאיות לחלוטין . שאף גורם זר ורע לא יוכל לכפות או לחדור לתוכן. בימים אלו קמים בכל פינה בארץ מייזמים אין סופיים בכל תחום : חינוך עצמאי , רפואה אלטרנטיבית עצמאית , ארועי תרבות ומייזמים תרבותיים שונים עבורנו . אני אישית ומשפחתי ועוד רבים סביבנו כבר חזק ועמוק בהפרדות מהישן הקיים ובנייה וצריכה של מנגנונים חדשים . אנו פועלים מספר משפחות להקמת גן ובית ספר יער לילדינו על בסיס חינוך ביתי מוכר ומורשה. ארועי תרבות ,שרותי רפואה טבעית , קניות מזון ומוצרים נוסםים רק מעסקים אנושיים בסביבתנו. זה כבר עובד וזו כבר המציאות שלנו . דרך אגב תחפשו את ארגון ביחד שהולך על משהו דומה בגדול מאוד ,אולי שווה לבדוק חבירה . בהצלחה לכולנו , ותודה לכן מעומק הלב על העוגן האנושי והמיטיב בשנים האחרונות . אני תורם לכן מידי םעם והלוואי והייתי יכול יותר.
מיכאל אלקיים

ענת

נכון מאד נייצר את המציאות שאנו רוצים לקחת בה חלק ונשאיר את העולם הישן מאחרינו

מירה זימן

צודקים בהחלט.הגיעה השעה להפרד מכל מוסדות הקאבל הרקובים ולצור לעצמנו את המציאות הרצוייה בעבורנו. בHOMEUNITY אנחנו עושים זאת כבר שנה.