חיפוש באתר

צפייה בנושאים דומים

מאמרים שעשויים לעניין אותך

הצטרפות לניוזלטר

הירשמו לדיוורים שלנו ותקבלו עדכונים קריטיים למייל על שמירה על יכולת הסכמה מדעת, בטיחות חיסונים ונושאים חמים שעל הפרק.

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

ראיון מרגש של ורה שרב, ניצולת שואה ולוחמת למען זכויות אדם – חלק 1

ראיון מרגש עם ורה שרב, ניצולת שואה ולוחמת למען זכויות אדם, מייסדת הברית להגנה על חקר האדם.

הצג עוד

תגובות לוידאו

הצטרפות לניוזלטר
הודע על
guest
4 תגובות
הישנות ביותר
החדשות ביותר המוצבעות ביותר
פידבקים מוטבעים
צפה בכל התגובות
hadas kadmiel

אשה מרגשת ואמיצה כל כך. פשוט עצוב ומזעזע כל כך.

NUF

כל מילה בסלע! פשוט מחריד בושה וחרפה !

Dmitry

כן, בזמן כזה אנחנו חיים. ציבור מתורבתת מודרנית מוכנה להיפטר מ”אנשים מיותרים. מובן, זה מאוד מזכיר… עם זאת, זה לא הדבר הגרוע ביותר שמתרחש. למישהו “מזל” אפילו פחות.
יש (לפני זמן, הרבה קודם מאשר קרה מגפה) תופעה כזו, שדה כזה של פעילות – פסיכיאטריה כפוי. היא פועל על התבניות שלה, המאפשרים לריק את הערך של אדם. היא מבטל את היסודות החוקתיים של הזכות, אשר מכריזה שוויון ואישיות משפטית של כל האנשים. היא לוקחת על פונקציית משטרה. ובאותו זמן מציג את עצמו בעזרה רפואי. שילוב כזה של שוטר ורופא באדם אחד. פסיכיאטריה מחליף את ההגדרות המשפטיות, בההגדרות של רפואה. במקום הנאשם – המטופל. במקום בבית המשפט – אבחון. במקום ענישה – טיפול. כל זה מוביל לתוצאות מפלצתיות! אדם שנחשף לאבחון פסיכיאטרי הוא נשלל מכל זכויות האדם. עם זה יכול לעשות כל דבר. והכל נחשב” מתן עזרה רפואי. את האזרחים מופלים יותר – לא למצא. ”
במיוחד צריך להתעכב על מה שנקרא טיפול בכפייה. מטרתו “הטיפול” כזה יש חורבן רצונו האדם. כדי להשיג מטרה כזו הורס על ידי המהות של אדם, גופו, בשר, עצמות. אם מישהו ינסה לדמיין את עצמו בתפקיד כזה, הא בהכרח יבין – זוהי דוגמה הגרועה ביותר של הרס. המוות מועדף. אבל קורבנות הפסיכיאטריה משוללים וכזה, האקסטרים את ההצלה! אותם מחיב לחיות את הלחלוטין נהרסים. הם מוגבלים להיות בגיהינום. וזה בהחלט נורא כי הרוב בחברה לא יודעים שום דבר על זה ואינם מודאגים גורל קורבנות נוראים.

Александр Смоляков

Yes, we livein such an era. The modern civilized society is ready to get rid of”superfluous people”, from ballast. This  of course it reminds very much … However,this is by no means the worst thing that takes place. And believe me – someonewas “lucky” even less.   Exists (and for a long time, much earlier than the pandemic) such a phenomenon,such a field of activity – compulsory psychiatry. She operates in accordancewith its own templates that allow the value of a person to be nullified. Sheabolishes the constitutional foundations of law declaring the equality andlegal personality of all people. She takes on the function of a gendarme. Andat the same time presents himself as medical help. Such a combination of agendarme and a doctor rolled into one. Psychiatry replaces legal definitions withmedical ones. Instead of the accused, the patient. Instead of a trial, adiagnosis. Instead of punishment – treatment. All this leads to monstrousresults! A person under psychiatric “care” is deprived of all humanrights and human status. You can do anything with it. And everything will passfor “providing medical care.” More disenfranchised, discriminatedcitizens cannot be found.   It is especially necessary to dwell on theso-called compulsory treatment. The purpose of this “treatment” is todestroy the will of a person. And in order to achieve such a goal, the essenceof a person, his body, flesh and bone is destroyed. If anyone tries to imaginehimself in such a role, he will inevitably understand that this is the worstvariant of destruction. Death would be preferable. But the victims ofpsychiatry are deprived and of this extreme salvation! Theirs compelss to live,being completely destroyed. They are doomed to live in hell.  And it is absolutely awful that the majorityin society do not know anything about this and are not at all concerned aboutthe fate of such terrible victims.