חיפוש באתר

עשוי לעניין אותך

וידאו שכדאי לצפות

הצטרפות לניוזלטר

הירשמו לדיוורים שלנו ותקבלו עדכונים קריטיים למייל על שמירה על יכולת הסכמה מדעת, בטיחות חיסונים ונושאים חמים שעל הפרק.

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

Untitled-design
ד"ר יפה שיר-רז חושפת: המחקר הזה, שפורסם לפני שלושה ימים בכתב העת Frontiers in Virology, הוא פצצת אטום. פשוטו כמשמעו. הפצצה עם השם התמים "הילד הקטן", שהחריבה את הירושימה. פצצת אטום שהוטלה על כל סיפור המגיפה מהמקום הכי בלתי צפוי – צוות חוקרי גנומיקה בינלאומי מכובד.
Untitled-design

מטורף יותר מזה – המחבר הראשי של הפטנט הוא מנכ”ל חברת מודרנה, סטפן בנקל (ראו בתמונה הראשונה למטה).

המחקר עצמו מורכב לקריאה (עוד סיבה לזה שאף “עיתונאי” במדיה לא יתקרב אליו), והוא גם לא מזכיר את השם המפורש “מודרנה” (אולי כי אחרת לא היה זוכה להתפרסם בכתב עת מדעי), אבל מה שהוא חושף מטורף כל כך, שהקהילה המדעית לא יודעת עכשיו מה לעשות עם עצמה.

לצורך המחקר, החוקרים השתמשו במאגר הממשלתי האמריקאי לרצפים גנטיים וחלבוניים (BLAST) – שהוא המאגר שבו מפקידים חוקרי גנום רצפים שגילו, והוא משמש להשוואת רצפי גנים.

הם זיהו קטע קוד זעיר שיש לו התאמה הפוכה מושלמת – של 100%(!!!!) לחלק מהגן שעליו רשמה מודרנה פטנט בארה”ב ב-2016 – פטנט 9,587,003.

קטע הקוד הזעיר הזה זוהה באתר ספציפי בחלבון הספייק של נגיף הסארס-קוב-2, שנקרא אתר-בקע-פיורין – וב-מקרה מקרי בהחלט, זהו בדיוק החלק שעושה את הנגיף שלנו כל כך יעיל בהדבקת בני אדם, ומפריד אותו מנגיפים אחרים.

התאמה הפוכה משמעותה – כמו מפתח למנעול. הנגיף, כך מתברר מהמחקר, חולק בהתאמה הפוכה רצף של 19 “אותיות” ספציפיות של מקטע גנטי בפטנט של מודרנה – כאשר 12 מהאותיות המשותפות מרכיבות את המבנה של אתר-ביקוע-הפורין של הנגיף (SEQ ID11652), ואילו היתר תואמים נוקלאוטידים (קבוצת תרכובות אורגניות שמרכיבה את החומר התורשתי) בחלק סמוך של הגנום.

מה הסיכוי שהתאמה כזו תתרחש באקראי באבולוציה הטבעית של נגיפים? כמו הסיכוי לכך שתמצאו בטבע עצים שעליהם צומחים מפתח ומנעול… על אותו ענף. לדברי החוקרים במאמר, הסיכוי הוא אחד לשלושה טריליון!!

“חיפוש BLAST אחר החדרת 12 נוקלאוטידים הוביל אותנו להתאמה הפוכה של 100% ברצף קנייני (SEQ ID11652, nt 2751-2733) שנמצא בפטנט האמריקאי 9,587,003 שהוגש ב-4 בפברואר 2016”, כתבו החוקרים (ראו את האיור משמאל). “בדיקה של SEQ ID11652 גילתה שההתאמה משתרעת מעבר להחדרה של 12 נוקלאוטידים לרצף של 19 נוקלאוטידים: 5′-CTACGTGCCCGCCGAGGAG-3′”.

החוקרים מסבירים במאמר כיצד הרצף הזה, שלא נמצא בשום וירוס אחר עלי אדמות, יכול היה להיכנס לאתר הספציפי הזה בחלבון הספייק של הסארס-קוב-2 – אבל רק, אך ורק, במעבדה.

עכשיו תעשו אחד ועוד אחד ועוד אחד ועוד אחד – כשהפרשה המטורפת הזו מתחברת לשפע האינפורמציה שנשפכת פתאום החוצה ומתחילה להיחשף – מחברות ביטוח מארה”ב ומגרמניה, מחושפי השחיתויות מבלאקרוק ומפייזר עצמה, מהחשיפות של פרויקט VERITAS, ומהחומרים שכבר אי אפשר להתעלם מהם על תוכנית ה-Great Reset של הפורום הכלכלי העולמי בראשות קלאוס שוואב, ותראו איך הפאזל הולך ומתמלא.

עוד – בהרחבה – על הפרשה, בכתבה בלעדית, כמו גם חשיפות נוספות – חלקים נוספים בפאזל, באתר שלנו, מגזין זמן אמת, שיושק ויעלה מחדש בשבוע הבא.

עדכון של ד”ר יפה שיר-רז מאתמול, 26/2/22:

התפתחות בעלילת הפטנט של מודרנה…

לא יאומן, מנכ”ל מודרנה סטפן בנקל אומר בראיון שהממצא שפורסם השבוע ב-Frontiers in Virology, שלפיו הרצף הגנטי בצ’ופצ’יק של הספייק של נגיף הסארס-קוב-2 תואם כמו מפתח למנעול לרצף גנטי בפטנט שרשמה החברה שלו כבר ב-2016, יכולה להיות ראיה לכך שהנגיף נוצר במעבדה בווהאן.

המראיינת, מריה ברטיומו, שאלה את בנקל: “כעת, מדענים מצאו שהנגיף מכיל חתיכה זעירה של דנא שתואמת רצף שמודרנה רשמה עליו פטנט שלוש שנים לפני שהחלה המגיפה. תגובתך סטפן? מה אתה יכול לומר לנו?”.

בנקל הדהים את הצופים כשאמר שהעובדה הזו עשויה לאשר שהדליפה מהמעבדה גרמה למעשה להתפרצות המגיפה. “המדענים שלי בוחנים את הדטה, כדי לראות עד כמה הם מדויקים או לא. כפי שאמרתי קודם לכן, ההשערה של בריחה מהמעבדה בתאונה היא אפשרית – אתם יודעים, אנשים עושים טעויות. אז האם זה אפשרי שמעבדת ווהאן בסין הקומוניסטית עבדה על שיפור הגן או שינוי, ואז יש תאונה שבה מישהו נדבק במעבדה והדביק משפחה וחברים? זה אפשרי”.
המראיינת המשיכה ושאלה אותו: “כן, אני מתכוונת, הייתי המומה מהשורה: “הוא תואם רצף גנטי שנרשם כפטנט על ידי מודרנה למטרות מחקר סרטן סטפן”.

התשובה של סטפן: “כן, וזה מה שהמדענים מנתחים מאוד בזהירות כדי לדעת אם זה נכון או לא” (מה יש לבדוק? הרצפים זהים. לא צריך שום השכלה מדעית כדי למצוא את זה תוך דקות, ולהזכירכם, בנקל עצמו הוא מי שחתום על הפטנט).

במילים אחרות – האיש מפיל בלי למצמץ את האשמה על סין, שלכאורה גנבה את הרצף מהפטנט, ורק “שוכח” שמודרנה, פאוצ’י, ה-NIH, ביל גייטס ומעבדת ווהאן – כולם השתתפו בחגיגה הזו ביחד. יהיה מעניין. זה בטוח.

קישור למחקר

קישור לפטנט של מודרנה

#CTCCTCGGCGGGCACGTAG

החזית המקצועית לאתיקה

עקבו אחרי ד”ר יפה שיר-רז בטלגרם

תגובות למאמר

הצטרפות לניוזלטר
הודע על
guest
2 תגובות
הישנות ביותר
החדשות ביותר המוצבעות ביותר
פידבקים מוטבעים
צפה בכל התגובות
אזרח

מדהים . תודה על המידע בעברית

מירה זימן

תודה על העדכונים ועבודת הקודש שלכם לחשיפתה של האמת.ידעתי מתחילת הקוקורונה…שהנגיף יוצר במתכוון במעבדה באוהן מעורבים בזה גם אובמה ויתר חבר “מרעיו”.