חיפוש באתר

עשוי לעניין אותך

וידאו שכדאי לצפות

הצטרפות לניוזלטר

הירשמו לדיוורים שלנו ותקבלו עדכונים קריטיים למייל על שמירה על יכולת הסכמה מדעת, בטיחות חיסונים ונושאים חמים שעל הפרק.

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

ה-FDA מבקש משופט פדרלי להעניק לו זמן עד שנת 2076 כדי לחשוף באופן מלא את נתוני החיסון של פייזר לקורונה (Covid-19)
הממשלה הפדרלית מעניקה לפייזר הגנה מפני אחריות. היא מעניקה לפייזר מיליארדי דולרים. היא מאלצת את האמריקאים לקחת את המוצר של פייזר. אבל היא לא מאפשרת לכם לראות את הנתונים שתומכים בבטיחות/יעילות של החיסון. עבור מי הממשלה עובדת?
ה-FDA מבקש משופט פדרלי להעניק לו זמן עד שנת 2076 כדי לחשוף באופן מלא את נתוני החיסון של פייזר לקורונה (Covid-19)

מאמר מאת עו”ד אהרון סירי, מקור

תרגום: רעות ידן-לוי

כפי שהוסבר במאמר קודם, ה-FDA הבטיח שוב ושוב “שקיפות מלאה” בנוגע לחיסוני הקורונה, לרבות אישור מחדש של “מחויבות ה-FDA לשקיפות” כאשר הוא נותן רישיון לחיסון הקורונה של פייזר.

עם הבטחה זו ברקע, באוגוסט ומיד לאחר האישור של החיסון, למעלה מ-30 אנשי אקדמיה, פרופסורים ומדענים מהאוניברסיטאות היוקרתיות ביותר במדינה זו, דרשו את הנתונים והמידע שפייזר הגישה ל-FDA לשם קבלת רישיון לחיסון הקורונה שלה.

ומהי תגובת ה-FDA? הוא לא סיפק כלום. לכן, בספטמבר הפירמה שלי הגישה תביעה נגד ה-FDA בשם קבוצה זו כדי לדרוש את המידע הזה. עד עתה, כמעט שלושה חודשים לאחר שה-FDA נתן רישיון לחיסון של פייזר, ה-FDA עדיין לא שחרר דף אחד בודד. אפילו לא דף אחד.

במקום זאת, לפני יומיים, ה-FDA ביקש משופט פדרלי לתת לו זמן עד שנת 2076 כדי לספק את המידע הזה במלואו. ה-FDA ביקש מהשופט לאפשר לו להפיק את 329,000+ הדפים של המסמכים שפייזר הגישה ל-FDA כדי לקבל רישיון לחיסון שלה, בקצב של 500 דפים בחודש, כלומר, חשיפת המסמכים לא תושלם לפני שנת 2076. הבטחת ה-FDA לשקיפות, אם להתבטא בעדינות, היא גיבוב של אשליות.

נדרשו ל-FDA בדיוק 108 ימים מהמועד שבו פייזר החלה להפיק את הרשומות לשם קבלת הרישיון (ב-7 במאי, 2021), ועד המועד שבו ה-FDA העניק את הרישיון לחיסון של פייזר (ב-23 באוגוסט, 2021). אם להסתמך על המילה של ה-FDA, הוא ערך סקירה אינטנסיבית, נחושה, מקיפה ושלמה וכן ניתוח של מסמכים אלה על מנת לוודא שהחיסון של פייזר בטוח ויעיל לשם קבלת רישיון. בעוד שה-FDA הצליח לבצע סקירה כה אינטנסיבית של מסמכי פייזר בתוך 108 ימים, הוא מבקש כעת מעל 20,000 יום כדי לחשוף את המסמכים האלה בפני הציבור.

אז בואו נבין בדיוק מה קורה. הממשלה הפדרלית מעניקה לפייזר הגנה מפני אחריות. היא מעניקה לפייזר מיליארדי דולרים. היא מאלצת את האמריקאים לקחת את המוצר של פייזר. אבל היא לא מאפשרת לכם לראות את הנתונים שתומכים בבטיחות/יעילות של החיסון. עבור מי הממשלה עובדת?

הלקח הוא, שוב, שזכויות אזרחיות וזכויות אדם לעולם לא צריכות להיות תלויות בנוהל רפואי. כל מי שרוצה לקבל חיסונים ובוסטרים, צריך להיות מסוגל לעשות זאת בחופשיות. אבל הממשלה לא צריכה לכפות באיומים על אף אחד להשתתף בנוהל רפואי כלשהו. בהחלט לא נוהל שהממשלה רוצה להסתיר את המידע המלא בנוגע לרישויו עד שנת 2076!

תגובות למאמר

הצטרפות לניוזלטר
הודע על
guest
3 תגובות
הישנות ביותר
החדשות ביותר המוצבעות ביותר
פידבקים מוטבעים
צפה בכל התגובות
אלי

הגוף שלנו לא שפני ניסוי ולא עכבר מעבדה

קרן

יש טעות מקלדת לגבי התאריך בפעם השניה.
נרשם בטעות 2012 במקום 2021.
חשוב לתקן זאת (לעניות דעתי).
תודה!

חיסונים בחירה מושכלת.PNG
מערכת האתר

תודה רבה קרן!