חיפוש באתר

צפייה בנושאים דומים

מאמרים שעשויים לעניין אותך

הצטרפות לניוזלטר

הירשמו לדיוורים שלנו ותקבלו עדכונים קריטיים למייל על שמירה על יכולת הסכמה מדעת, בטיחות חיסונים ונושאים חמים שעל הפרק.

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

“אושוויץ לא נפל פתאום מהשמיים”

עדות של 2 דקות, צפיית חובה, של ניצול השואה מריאן טורסקי על ההסתגלות לתהליכים וחלקם של המדוכאים ביצירת מציאות קשה ובלתי נסבלת, בהיותם “הגיוניים” עם הדיכוי. “אושוויץ לא נפל פתאום מהשמיים. זה היה תהליך. כל הצעדים הקטנים האלה עד שקרה מה שקרה”.

בהקשר זה נזכיר את הראיון המיוחד שערכנו בערב ראש השנה האחרון עם ניצולת השואה ולוחמת החופש, הגברת ורה שרב. הראיון נערך עבורנו על-ידי גל שלו, ותורגם עבורכם לעברית. ניתן לצפות בו כאן.

הצג עוד

תגובות לוידאו

הצטרפות לניוזלטר
הודע על
guest
2 תגובות
הישנות ביותר
החדשות ביותר המוצבעות ביותר
פידבקים מוטבעים
צפה בכל התגובות
שוש פ.

הלוואי והסירטון הזה היה מופץ לרבים על מנת לעורר את הרדומים ומהופנטים ע״י התישקורת ואולי יכולים להציל את חייהם מפני זריקות הרעלים, מפני דילול אוכלוסיית העולם… זו הולכת להיות שואה מודרנית אם אנשים לא יתעוררו. לצערינו רבים נרצחים ע״י זריקות רעלים וכנראה מיליונים ימותו-ירצחו במשך השנים הקרובות רובם שהסכימו לקבל את הזריקות… לצערינו, רק כך העם יתעורר ואז כאוס ואז מהפכה שתוביל לדילול הרשע… ולחירותנו ולחיים טובים יותר.
תודה לאלוהי אני מחוסנת טבעי🙏🏼
ובוטחת באלוהי 🙏🏼
ובוטחת בעצמי🙏🏼❤️🌈🦋

נערך לאחרונה 2 שנים לפני על ידי שוש פ.
ללא שם

תודה שוש, מקווה עבורך שכל הסובבים אותך התחסנו כבר במנה השלישית ושהצלחת להישאר בבית ולא להדבק ולחלות חס וחלילה.
באותו כיוון מחשבה, מותר לישאול אם את חוצה את הכביש במעבר חצייה ונישמעת לתמרורים? וכשיש כאב ראש האם את לוקחת משכך כאבים? שמה פלסטר על הפצע או טיפות אזניים וטיפת אף או בעצם כל תרופה אחרת לצורך העניין? מה ההבדל בין החיסון הזה לבין חיסון לצהבת או כל מחלה איומה אחרת? או שגם את אלה את מונעת מעצמך ומילדייך?? מאחל לך רק בריאות וש ה’ יעזור לך ולנו כי אם תידבקי ואת ללא חיסון, כניראה שתדביקי אחרים!!!