חיפוש באתר

צפייה בנושאים דומים

מאמרים שעשויים לעניין אותך

הצטרפות לניוזלטר

הירשמו לדיוורים שלנו ותקבלו עדכונים קריטיים למייל על שמירה על יכולת הסכמה מדעת, בטיחות חיסונים ונושאים חמים שעל הפרק.

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

בכיר בפייזר ישראל מעיד על בטיחות החיסון לילדים

נגן וידאו אודות בכיר בפייזר ישראל נשאל על בטיחות החיסון לילדים

הקשיבו לתשובתו המהוססת, שלא לומר מגומגמת.

הורים, זכרו – מדובר בבריאות ובחיים של הילדים שלכם. עשו הכל כדי ללמוד את הנושא לעומק ולקבל החלטה ממקום של ידע והבנה (הסכמה מדעת).

הצג עוד

תגובות לוידאו

הצטרפות לניוזלטר
הודע על
guest
9 תגובות
הישנות ביותר
החדשות ביותר המוצבעות ביותר
פידבקים מוטבעים
צפה בכל התגובות
בן ציון

מנגלה ויורשיו!

סימונה

מגמגם בתשובתו.

מרדכי זיסקינד

צריכים להדגיש ולפרסם ככל שאפשר שאין שום חיסון עד עכשיו שהוכחו להיות ביטוח ומועיל.החברות של התרופות יודעים ש תרופות שלהם גורמים נזק ואף על פי כן ממשיך למכור אותם בגלל המיליארדים שהם מרוויחים.
אנחנו כציבור חייבים להגיד שאם לא הוכחתם הביטוחת של המוצר אסור לאשר את זה וכל שכן למכור.

נופר

על זה היטלר היה אומר – “מלאכתם של צדיקים…”

sky

וואה.כמה הוא מתפתל בתשובתו. יש לציין כי התקשורת מתחילה להתעורר ולשאול שאלות,אבל לא מספיק וקצת מאוחר.אבל עדיף מהקו הצבאי שהתיישרו לפיו עד לא מזמן

דןןן

חרטטן שיתן דוגמה ויחסן קודם את הילדים שלו . .

דבורה

ראיון מצוין בעיני.
הרי כתבתם פה בלי סוף דברים שמשמעותם היא שפייזר מושחתים רמאים שקרנים ופועלים במזיד.
תראו לי נוכל שבא להרע שמתחבט, תראו לי שרלטן שמהסס.
הסיבה שהוא מדבר בצורה כזו היא שהוא , כמו רוב אנשי המדע והרפואה , מודע לכך שהעולם הוא מורכב ומנסה לצייר תמונת עולם מורכבת. נכון, אישור החיסונים הוא על פי אמינות ובטיחות. ונכון, השימוש בו הוא ע”פ בחינת הסביבה והצרכים. ונכון, בטיחות היא עניין יחסי ולכל החלטה יש השלכה. גם לנטילת חיסון אך גם ל”שב ואל תעשה עדיף” המוטו שנזרק כאן תכופות. . כי אדם שמייצג מדע (גם אם הוא הדובר ולא איש מדע בפועל) יודע לסייג דברים, להציג תמונה מורכבת ושלמה, והמדע שהוא מייצג נשען על מחקר מעמיק וידע נרחב של שנות לימוד רבות. פחות שיטוט באינטרנט וקריאת חלקי מאמרים המצטרפים לקונספירציות.
כי הוא (כמו אנשי מדע ורפואה אחרים) יודע שבסוף הוא יימדד לפי נורמות ומדדים מדעיים ויצטרך לקחת אחריות ולספק הסברים. גם לרופאים המפקפקים בחיסון וטעמיהם המקצועיים עימם, יש מקום מתוך הערכה לנימוקים המלומדים והצנגובים מחקרים כשיש. אבל – האם אי פעם מישהו מראשי העמותה נדרש לספק הסברים לאדם שלא התחסן ונפגע? האם עבודתכם תלויה בדבר? שמכם? המוניטין שלכם? האם מעולם היה מעקב אחרי המלצות שלכם בעבר? חקרתם אמפירית האם ההמלצה לא לחסן לפוליו היתה מוצדקת בתקופתה? חצבת? האם מישהו לקח אחריות על דברים שנכתבים פה על ידי אנשים חסרי כל ידע רפואי?( אין צורך להוריד חום, אין צורך בשום חיסון ילדות, הקורונה משנה גנטיקה, מחלות לא נגרמות על ידי חיידקים, אין צורך באנטיביוטיקה, או בחיסון כלבת.. ) מישהו פעם לקח אחריות?
האם העמוד של משרד הבריאות גם כולל אזהרה כמו כאן ? שהדברים לא מהווים המלצה רפואית ואין
לאתר אחריות חוקית על הדברים…? למה חוקית אתם כן מסתייגים , אך לעולם לא ראיתי כאן הסתייגות או הדיפת פייק ניוז מוחלט כשעולים תכנים מוטעים..
משמח לראות איש מדע שמציג תמונה מורכבת.
ומתוך תמונת העולם המורכבת הזו, אני אקבל בהבנה גם אדם שחושש להתחסן , אבל נבדק תכופות מתוך אחריות,. אקבל אדם שחושש להבדק אך מקפיד על מסכה באדיקות. אבל בהתנגדותכם הבוטחת לכל חיסון, לכל בדיקה ,למסכות,
מה שאתם מציעים זו תמונת עולם שטוחה , שמתרכזת בסיסמאות ובקונספירציות.

ענת

דבר אחד בטוח, חברת פייזר לא לוקחת אחריות על המוצר שלה, החיסון לקורונה. אם כך, מדוע מכריחים אנשים לקחת את החיסון הניסיוני הזה? אם לא היה תו ירוק, הרבה אנשים לא היו מתחסנים. בוודאות! לכן יש כאן כפייה. ולגבי בדיקות, למה לעשות בדיקה? מי שחושש על עצמו, שיעשה. אני לא צריכה לעשות בדיקה בשביל מישהו אחר. הוא יכול לשים מסכה, 95% כביכול טענו להגנה של 95% עוד לפני חיסון. ואם יש חיסון זה גן 95%. בקיצור, אדם שקיבל חיסון וגם שם מסכה, הוא מוגן מעל 100%. החיסון בטוח ויעיל לטענתם בכך שמונע תחלואה קשה ותמותה. אז על מה כל הטרלול? אם זה חיסון בטוח ויעיל, המוגנים צריכים להרגיש מוגנים מהלא-מוגנים! אם הם לא מרגישים מוגנים מהלא-מוגנים, סימן שהחיסון לא בטוח ולא יעיל. ואם הוא לא בטוח ולא יעיל, אז שיורידו את החיסון הזה מהמדפים, ברגע זה!!!! כלומר, החיסון כישלון טוטאלי. והאנשים המחוסנים פוחדים ממי שלא מוגן. חחחח תתעוררו כבר מהשקר! בוקר טוב אליהו.

אהובה

ולילדים הזרירה מסוכנת. המחלה לא. נקודה