חיפוש באתר

עשוי לעניין אותך

וידאו שכדאי לצפות

הצטרפות לניוזלטר

הירשמו לדיוורים שלנו ותקבלו עדכונים קריטיים למייל על שמירה על יכולת הסכמה מדעת, בטיחות חיסונים ונושאים חמים שעל הפרק.

בקרו אותנו ברשתות החברתיות

Untitled design (5)
Untitled design (5)

מאמר חשוב מאוד של פרופסור אודי קימרון, שפורסם באתר MAKO ב-16/1/22

אמת סופה להתגלות, והנה היא מתחילה להתגלות גם במדיניות כלפי הקורונה • כשהקונספציות ההרסניות קורסות אחת אחרי השנייה, לא נותר אלא להגיד למומחים שהנהיגו את הטיפול במגפה – אמרנו לכם

באיחור של שנתיים, אתם סוף סוף מבינים שלא ניתן לנצח נגיף נשימתי ושכל ניסיון כזה דינו להיכשל. אינכם מודים בכך, כי לא הודיתם כמעט באף טעות בשנתיים האחרונות, אך במבט לאחור ברור שנכשלתם כישלון חרוץ כמעט בכל פעולותיכם, ואפילו כלי התקשורת כבר מתקשים לכסות את ערוותכם.

סירבתם להודות שההדבקה מגיעה בגלים הדועכים מעצמם, למרות תצפיות וידע מדעי רב שנים. התעקשתם לייחס כל ירידה של גל אך ורק לפעולותיכם, וכך באמצעות תעמולת כזב “ניצחתם את המגפה”. ושוב ניצחתם אותה, ושוב ושוב ושוב.

סירבתם להודות שבדיקות המוניות אינן יעילות, על אף תכניות מגירה *שלכם* הקובעות זאת במפורש (“תוכנית מוכנות מערכת הבריאות לשפעת פנדמית, 2007”, עמוד 26).

סירבתם להודות שהחלמה מגינה יותר מחיסון, חרף הידע הקודם והתצפיות המראות שמחוסנים שאינם מחלימים נדבקים בשכיחות גבוהה יותר מאשר מחלימים. סירבתם להודות שמחוסנים מדביקים ונדבקים חרף התצפיות. קיוויתם על סמך כך להגיע לחסינות עדר על ידי חיסון – ונכשלתם גם בזה.

התעקשתם להתעלם מן העובדה שהמחלה מסוכנת עשרות מונים לקבוצות סיכון ולמבוגרים, מאשר לצעירים שאינם בקבוצות סיכון, על אף הידע שהגיע מסין כבר בתחילת 2020.

סירבתם לאמץ את “הצהרת ברינגטון” עליה חתמו למעלה מ-60 אלף אנשי מדע ורפואה, ואת תוכניות היגיון בריא/מח”צ. בחרתם להגחיך, להשמיץ, לסלף ולהכפיש אותן. במקום בתוכניות ובאנשים הנכונים, בחרתם באנשי מקצוע חסרי הכשרה רלוונטית לניהול מגפה (פיזיקאים כיועצים ראשיים לממשלה, וטרינרים, קציני ביטחון, אנשי תקשורת וכיוצא בזה).

לא העמדתם מערכת יעילה לדיווחי תופעות לוואי מהחיסונים ואפילו דיווחי גולשים על תופעות לוואי נמחקו מעמודכם בפייסבוק. רופאים נמנעים לקשר תופעות לוואי לחיסון, פן תרדפו אותם כפי שעשיתם לחלק מעמיתיהם. התעלמתם מדיווחים רבים על שינויים בעוצמת הווסת ובזמני המחזור החודשי. הסתרתם נתונים המאפשרים מחקר אובייקטיבי וראוי (כך למשל הסרתם את הנתונים על נבדקי נתב”ג). במקום זאת, בחרתם לפרסם מאמרים לא אובייקטיביים יחד עם בכירי פייזר – בעלי עניין – על יעילות ובטיחות החיסונים.

עם זאת, ממרומי ההיבריס שלכם, גם התעלמתם מכך שסופה של האמת להתגלות. והיא מתחילה להתגלות. האמת היא שהבאתם את אמון הציבור בכם לשפל חסר תקדים, ושחקתם עד דק את מעמדכם כמקור סמכות. האמת היא ששרפתם מאות מיליארדי שקלים ללא תוחלת – על פרסום הפחדות, על בדיקות שאינן יעילות, על סגרים הרסניים ועל שיבוש שגרת החיים בשנתיים האחרונות.

הרסתם את חינוך ילדינו ואת עתידם. גרמתם לילדים להרגיש אשמה, לפחוד, לעשן, לשתות, להתמכר, לנשור, ולהסתכסך כפי שמעידים מנהלי בתי ספר ברחבי הארץ. פגעתם בפרנסה, בכלכלה, בזכויות אדם, בבריאות הנפש ובבריאות הגוף.

השמצתם עמיתים שלא סרו למרותכם, שיסיתם אוכלוסיות אלה באלה, פילגתם את החברה וקיטבתם את השיח. מיתגתם, ללא כל בסיס מדעי, אנשים שבחרו לא להתחסן כאויבי הציבור וכמפיצי מחלות. הנהגתם, באופן חסר תקדים, מדיניות דרקונית של אפליה, שלילת זכויות וסלקציה של אנשים, כולל ילדים, על בחירתם הרפואית. סלקציה המשוללת כל משמעות אפידמיולוגית.

כשמשווים את המדיניות ההרסנית שאתם מנהיגים לעומת מדיניות שפויה הנוהגת במדינות אחרות – ניתן להיווכח בבירור שההרס שגרמתם רק הוסיף קורבנות מעבר לפגיעות מהנגיף. הכלכלה שהחרבתם, המובטלים שגרמתם, והילדים שאת חינוכם הרסתם – הם הקורבנות העודפים כתוצאה ממעשי ידיכם בלבד.

אין כעת מצב חירום רפואי, אך אתם כבר במשך שנתיים מטפחים מצב כזה בגלל תאוות כוח, תקציבים ושליטה. החירום היחיד השורר כעת הוא שאתם עדיין קובעים מדיניות ואוחזים בתקציבי עתק לתעמולה ולהנדסת תודעה במקום לנתב אותם לחיזוק מערכת הבריאות.

החירום הזה חייב להיפסק!

פרופ’ אודי קימרון, הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל אביב

תגובות למאמר

הצטרפות לניוזלטר
הודע על
guest
1 תגובה
הישנות ביותר
החדשות ביותר המוצבעות ביותר
פידבקים מוטבעים
צפה בכל התגובות
אופיר

מדוייק ו…נכון